Software aan vervanging toe?

Oude software vormt een risico voor veiligheid, continuïteit en verdere digitale groei. Laat daarom je oude software door ons vervangen. Vertel ons in een oriënterend gesprek wat jouw wens is. Onze project manager neemt je mee door de mogelijkheden.

Gratis Adviesgesprek

Oude software SEA LP

Onze developers staan voor je klaar

Wij nemen bestaande softwarepakketten over, ook wanneer ze vastzitten aan legacy systemen of verouderde technologie. Het gaat vaak om oude maatwerkapplicaties of systemen die gebouwd zijn met verouderde technologieën. Deze systemen vormen een risico voor veiligheid, continuïteit en verdere digitale groei.

Vaak leeft ook de gedachte dat een andere partij het beheer of de doorontwikkeling van verouderde software lastig kan overnemen. De reden hiervan kan zijn dat documentatie ontbreekt, kennis in hoofden zit van eerdere ontwikkelaars en de technische keuzes niet meer te herleiden zijn. In de praktijk blijkt er vaak meer mogelijk dan je zou verwachten.

Daag ons uit

Eerst begrijpen, dan vervangen

De meeste organisaties denken dat modernisering begint bij iets nieuws bouwen. In werkelijkheid begint het bij inzicht. Wij verkrijgen dat door alle behoeften en functionaliteit samen met jullie in kaart te brengen en vervolgens over te gaan tot een code review

Zie dit als een second opinion op jullie huidige softwaresysteem: een onafhankelijke blik die inzicht geeft in kwaliteit, structuur, risico’s en kansen. Dit vormt juist een solide fundament voor een eventuele overname van jullie software en de verdere modernisering ervan. Zonder inzicht in de huidige situatie kun je immers geen weloverwogen besluit nemen.

Vraag een code review aan

Power BI

Veel bedrijven gebruiken nog steeds uitgebreide Excel-sheets om data te verzamelen, planningen te maken en resultaten te monitoren, vaak in combinatie met tools zoals Power BI.  Dit is een risico ivm. uitval of vertrek van medewerkers.

Onze werkwijze

01.

Gratis Adviesgesprek

02.

Requirements

03.

Offerte

04.

Ontwikkelfase

05.

Doorontwikkeling & support

Veelgestelde vragen

Hier vind je de meest gestelde vragen. Staat jouw vraag er niet tussen? Neem dan gerust contact met ons op.

Moet onze oude software volledig vervangen worden?

Nee, dat is lang niet altijd nodig. Bij modernisering kijken we eerst welke onderdelen nog goed functioneren. Vaak kan het bestaande systeem tijdelijk naast nieuwe modules blijven draaien. Zo waarborgen we de continuïteit van jullie operatie en voorkomen we onnodige risico’s of hoge kosten. Pas wanneer een onderdeel écht niet toekomstbestendig is, adviseren we vervanging.

Kunnen nieuwe onderdelen veilig naast onze huidige software draaien?

Ja, in veel trajecten bouwen we nieuwe functionaliteiten modulair op, terwijl het bestaande systeem operationeel blijft. Door gefaseerd te migreren testen we stap voor stap wat is aangepast, zonder dat bedrijfsprocessen stilvallen. Dit voorkomt een risicovolle “big bang”-migratie.

Waarom is Laravel geschikt voor gefaseerde modernisering?

Laravel leent zich uitstekend voor modulair ontwikkelen. Dat betekent dat onderdelen los van elkaar kunnen worden gebouwd, aangepast of vervangen. Bestaande functionaliteit kan gekoppeld blijven, terwijl nieuwe modules stapsgewijs worden toegevoegd. Hierdoor ontstaat flexibiliteit: je moderniseert gecontroleerd, zonder alles in één keer om te gooien.

Gratis adviesgesprek

Vul het formulier in voor een gratis adviesgesprek. Wij kijken graag vrijblijvend wat we voor jullie kunnen betekenen

Benieuwd hoe wij jouw business kunnen ondersteunen?

Neem contact op
Cut the
bullshit